عنوان یادداشت

ارتباط با رقبا راهی برای بهتر دیده شدن


نویسنده محمدرضا حسینیان راوندی
تاریخ
۹۲ بازدید
تعداد پسندیدن ۱ نفر
🌐 اگر وبسایتی داری که خدماتی ارائه میده برای بهتر دیده شدن میتونی با رقبای خودت تبادل لینک کنی. رقبایی که سایتشون مثل سایت شما بازدید بالایی دارن.
این کار باعث میشه که اگر مثلاً وبسایت رقیب شما سئوی خوبی داشته باشه کاربری وقتی وارد سایت میشه لینک شما رو هم ببینه و وارد سایت شما بشه. این به نفع شماست بخصوص اینکه به خدمات شما هم نیاز داشته باشه.
تبادل لینک در سئو هم تاثیر داره.
نکته ی مهمی که باید توجه داشته باشید اینه که حتما به محض انتشار محتوای جدید اون رو به search-console گوگل معرفی کنید چون امکانش هست محتوای شما توسط ربات ها دزدیده بشه و روی سایت یا وبلاگی منتشر بشه و زودتر از شما به گوگل معرفی بشه در این صورت گوگل به سایت یا وبلاگ شما امتیاز منفی میده.

📱اگر پیجی در مثلاً اینستاگرام داری میتونی رقبای خودت رو دنبال کنی و از اون ها هم بخوای که تو رو دنبال کنن.
می تونی برای پست هاش نظر بدی ، نظری با ارزش که اونا رو جذب کنه.
دیگران هم نظر تو رو می بینن امکانش هست تو رو دنبال کنن.
و بهتره پست های با ارزش رو لایک کنی.

🔗 اگر در لینکدین عضو هستی می تونید در بخش My Network افرادی که تخصص شما رو دارن پیدا کنید. و روی دکمه ی connect هر شخص کلیک کنید. اگه این کار رو بکنید برخی کارها که در لینکدین می کنید بقیه هم می بینن مثلا نظر بدید یا لایک کنید بقیه هم می بینن
اینطوری کسی که شما رو connect زده وقتی محتوای شما رو لایک زد یا درش نظر داد دنبال کنندگانش نظر یا لایک رو می بینن و باعث بهتر دیده شدن محتوای شما و تبلیغات شما میشه.
برای اینکه فرد با تخصص خودتون رو پیدا کنید میتونید در بخش search بگردید و پیدا کنید.

🚀 اگر در تلگرام کانال داری رقبا رو پیدا کن و ازشون بخواه که کانالت رو معرفی کنن شما هم کانال اون ها رو معرفی کن خیلی ها هستن که در تلگرام این کار را انجام میدند.

📡 برای اطلاع از آموزش های جدیدتر کانال ما را در تلگرام دنبال کنید:
https://t.me/doorkaarsho

این محتوا را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

آدرس کپی شد.