قیمت کم محصول دلیل بر خوب بودن محصول نیست

بعضی از کارفرمایان بهم پیام میدن و شاکی هستن از اینکه فلان فرد ازشون کلاهبرداری کرده. بعداً می فهمیم کارفرما با پول کم درخواست پروژه داشته! فرد هم محتوایی رو از سایت ها کپی کرده و به کارفرما تحویل داده! آیا باید توقع داشت که متخصص با سال ها زحمت ارزان کار کنه؟ دنبال قیمت کم نباش چون یا گیر مبتدی می افتی یا کلاهبردا ، قیمت کم دلیل بر خوب بودن نیست!

مشاهده مطلب

چگونه طراح سایت پیدا کنیم؟

چه سایتی میخواهید؟ فروشگاهی؟ وبلاگی؟... راه اندازی یک سایت با توجه به قیمت سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و رایگان ، سیستم های مدیریت محتوای رایگان : وردپرس ، جوملا ، دورپال و... مزیت های cms رایگان : افزونه ها و قالب های رایگان به تعداد زیاد ، برنامه نویسان زیادی هستن که به توسعه ی این ها کمک میکنن ، دارای آموزش های زیاد ، ...

مشاهده مطلب

ثبت آگهی در کانال دورکاری

ما یک کانال دورکاری در تلگرام برای ارتباط کارفرما و متخصص داریم. اگر آگهی دارید می توانید برای ما ارسال کنید تا در کانال منتشر کنیم. درخواست پروژه یا نیروی کار رایگان هست. ارسال تبلیغات و درخواست بازاریاب به همراه معرفی شغل و انتشار نظرسنجی با هزینه هست. انتشار درخواست کارآموزی در شرکت ها رایگان است.

مشاهده مطلب

راههای جلب اعتماد مشتری

چگونه اعتماد مشتری را نسبت به خودمان جلب کنیم؟! شما در تلگرام عضو هستید و می خواهید با مشتری ارتباط برقرار کنید. اول باید پروفایل درست و حسابی داشته باشید. باید به مشتری نمونه کار ارائه بدید. خودتان رو پیش مشتری کوچیک نکنید. می توانید پروژه ای رو از قبل انجام بدید بعد به عده ی زیادی با قیمت کم بفروشید ، آموزش تولید کنید.

مشاهده مطلب
آدرس کپی شد.